من خفاش های میوه ای را در یک نمایش ژاکت My Morning پیدا کردم. لطفاً اجازه دهید توضیح دهم: من دانشجوی فارغ التحصیل بودم وقتی که کاپشن سه شب را در یک مکان سه بلوک از آپارتمان من اجرا می کرد. گروهی به نام Fruit Bats چند نمایش را افتتاح کردند اما من عمل آنها را جلب نکردم زیرا من درست مطالعه می کردم تا اینکه سرفصل ها روی صحنه رفتند. اما خواننده اصلی Fruit Bats ، اریک دی جانسون ، هر شب روی چند آهنگ جلیقه نشست و صدایش مانند صدای نوری که از آن کیف در Pulp Fiction سرچشمه می گرفت ، شنیده می شد. چند سال کوتاه فلش کنید و من پنج ، اکنون شش ، پرونده Fruit Bats را در مجموعه خود دارم. که حدس می زنم آنها را به یکی از گروههای مورد علاقه من تبدیل کرده است؟ به هر حال ، یکی از آنها را به تازگی با نام Gold Past Life منتشر کردند. ما در اینجا هستیم تا کمی نور را درخشان کنیم در حالی که صداهای لرزان بازتاب آن نور را به عقب ما نشان می دهد.

شاید این اتفاق در همه جا وجود داشته باشد ، اما من از اولین یادداشت های Gold گذشته Life متوجه شدمگشودنی است که جیم جیمز (از مشهور کردن ژاکت صبح من) ممکن است در این راه برخی تکنیک های صوتی را از جانسون کپی کرده باشد. من می توانم آن را مع کنم ، اما عنکبوت من در غیر این صورت می گوید. به نظر من ، جیمز در طی 15 سال گذشته حمله خود را تغییر داده است و بعضی اوقات اوقات خود را به زمینی مشابه که جانسون در آن سفر کرده است تغییر می دهد. تحسین اولی جیم از جانسون روی صحنه قابل لمس بود. و به طور کلی مال من است. جانسون باعث می شود بیشترین رفتارهای بیمارگونه مانند یک اسلاید مهمانی بادی به نظر برسد. اما مسئله اینجاست: من خفاش های میوه ای را به خیلی از دوستان توصیه نمی کنم. مطمئناً برای کسانی که طولانی ترین زمان با من نبوده اند. این گروه در واقع با زیبایی من مطابقت ندارد. یا شاید من با افزایش سن روبرو می شوم. به نظر می رسد موسیقی خاموش نمی شود - نوعی شناور است. ملودی به ترتیب روز است ، و ملودی ها بر روی آهنگ های تمیز از یک باند پشتیبان صالح و همچنین ترانه های ستارگان جانسون بسیار زیاد پوشیده شده اند. اگر این ایده را دارید که شخصیت یک موسیقیدان در هنر آنها به وجود می آید ، ممکن است اریک دی جانسون را به عنوان یک نوع مغز ، عمدتاً آرام ، تصور کنید که فقط در هنگام گفتن چیزی از نتیجه ، چیزی به خصوص هوشمندانه صحبت می کند.

اگر بتوانم کسی را پیدا کنم که بتواند آن عمل را انجام دهد ، شرطبندی را بر روی او قرار می دهم. او آنقدر در خلال " Cazadero " بازیگوش می شود که می ترسم پسران به خانه بروند در صورت مداخله کردن من با گره خوردن ، مداخله راکر را انجام دهند. اما من کارهای پسر را علی رغم پاکیزگی ، ایمن بودن صریح و بی صدا ، دوست دارم. منظورم این است که ، شما احتمالاً فکر نمی کنید که دخترتان را اریک بی جانسون بگذارید - مگر اینکه خیلی عمیق به آن شعرها بپیوندید. صدای او خیلی از نظر بینی خطرناک است ، اما او به تمام نت ها برخورد می کند و می تواند مانند یک کوارتت آرایشگری یک نفره با خودش هماهنگ شود. و او انجام می دهد آهنگ عنوان مانند گوش دادن به بدون نیاز به گوش

لوازم جانبی برای لوازم تصویری ، ,جانسون ,یک ,های ,روی ,ها ,را به ,، اما ,fruit bats ,را در ,می دهدمنبع

Panasonic HC

بهترین نوت بوک های چینی

خودمختاری تصویری

عیب یابی صوتی یا تصویری

Astrotec S80

Blu-ray نوسازی

هدفون های سیمی

مشخصات

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی انواع کتاب فروش انواع فلزیاب آنتنی | 09197977577 مجید خبرگزار دانلود پوسته و قالب وردپرس کسب در آمد از تولید محتوا بازی کالاف دیوتی موبایل آشپزخونه فروشگاه کالا شهر ماه جان ترازو رادین