این محصولی مناسب برای تماس نیست. مطمئناً یافتن محصولی ، حتی در این ارقام ، دشوار است که بتواند کیفیتی را در مکالمه شایسته به آن بازگرداند هنگام مشاهده دقیق هدفون های فردی ، حداقل برای من امکان پذیر نیست که حداقل برای من یک فروم پیدا شود که حاکی از وجود میکروفون باشد. دلیل اینکه کسانی که به حرفهای ما گوش می دهند ، از طرف دیگر گیرنده ، ما را به دور و با صدای فی بسیار آشفته گوش می دهند. بنابراین ، من توصیه نمی کنم با این Astrotec S80 تماس برقرار یا دریافت کنید.

دستورات خدایان را بیاورید این هدفون بسیار ساده هستند. با لمس تنها در بالای هدست ، راست و چپ ، دکمه معمولی پخش / مکث در هنگام پخش موسیقی فعال می شود. با استفاده از یک شیر آب دوبار بر روی هدفون راست ، می توانید میزان یک سطح را بالا ببرید ، در حالی که با یک شیر آب دو برابر بر روی هدفون سمت چپ آن را پایین می آورید. اگر انگشت خود را برای چند لحظه روی این سطح لمسی بگذارید ، آن را در هر دو طرف دستیار Google فعال می کند  صوتی . بعد از چند لحظه ، دوباره با فشار طولانی ، هدفون های فردی خاموش می شوند. با کلیک مجدد برای چند ثانیه ، دوباره می توانید آن را روشن کنید.

خودمختاری
مانند بسیاری از محصولات دیگر ، قضاوت درباره استقلال این Astrotec S80 آسان نیست. با توجه به استفاده شخصی من ، بنابراین می توانم مدت زمان با یک بار هزینه تقریباً 5 ساعت استفاده مداوم را تأیید کنم . بنابراین باید تصویری  در نظر گرفت که هر واحد دارای باتری 55 میلی آمپر ساعتی است . خاص این که واحد های انفرادی همیشه در یک حجم پایدار مورد استفاده قرار گرفته اند ، نه فقط برای گوش دادن به موسیقی. همچنین می توانید از آنها برای چند ساعت در Netflix و Call of Duty Mobile استفاده کنید.

Astrotec S80

این کاورها مجهز به نگهبانی هستند که در داخل آن یک باتری 500 میلی آمپر ساعتی پنهان شده است . هنگامی که واحدهای جداگانه تخلیه می شوند ، آنها باید در داخل خانه ذخیره شوند. این تضمین می کند تقریبا 4 بار شارژ کامل از هدفون برای شارژ مجدد این مورد ، با این وجود هدفون درج شده در کمتر از 2 ساعت هستیم. اما در صورت دور بودن از خانه ، می توانید از کابل تلفن هوشمند اندرویدی خود استفاده کنید ، زیرا درگاه شارژ USB USB-C دارد.

نتیجه گیری و قیمت
این Astrotec S80 در AliExpress به رقمی حدود 80 یورو فروخته می شود . همچنین در وب سایت رسمی ، علاوه بر این ، قیمت پیشنهادی نزدیک به آخرین است. اگرچه کیفیت مواد ارائه شده توسط این هدفون خوب است ، اما فکر می کنم آنها هنوز هم هزینه زیادی دارند. در واقع ، راه حل های بسیاری در این محدوده قیمت وجود دارد. با این حال ، از نظر صدا ، تعادل بسیار نادر را نشان می دهند ، بنابراین آنها قطعاً محصولی هستند که به هر کسی که در اوقات فراغت از آنها استفاده می کند ، برای گوش دادن به موسیقی صوتی  توصیه می کنند.

برای خرید آنها می توانید روی این لینک کلیک کنید .

برچسب هاستاره شناسیAstrotec S80

مقاله قبلی
Xiaomi Mi Note 10 Pro که توسط NBTC تأیید شده است: اولین دوره آینده است
مقاله بعدی
ممنوعیت هواوی و آمریکا UU: ARM دوباره با این شرکت تجارت خواهد کرد

لوکا آرمانتانو
از همان سنین کودکی اشتیاق به دنیای الکترونیک ، به ویژه برای ریز پردازنده ها داشتم. از حدود 3 سال ، اشتیاق من به تلفن های هوشمند شکل گرفته و تکامل یافته است ، و احساس نیاز بیشتر و بیشتر به اشتراک گذاری تصویری آن را با بیشترین تعداد افراد احساس می کنم. اگر یک ترمینال با صفحه نمایش جلوی چشمان من ظاهر شود؟ من باید امتحان کنم!

لوازم جانبی برای لوازم تصویری ، ,هدفون ,یک ,استفاده ,کنم ,های ,می توانید ,با این ,آن را ,astrotec s80 ,برای چندمنبع

Panasonic HC

بهترین نوت بوک های چینی

خودمختاری تصویری

عیب یابی صوتی یا تصویری

Astrotec S80

Blu-ray نوسازی

هدفون های سیمی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تعاونی ورزشکاران و شطرنج بازان آذربایجان شرقی هر چی که بخوای http://tebmedtourism.com/ آقای کاغذ دیواری نظافت ساده و آسان مصنوعات چوبی خرید تردمیل ارزان بست موزیک مطلب آهو خصوصی